Poniżej możecie Państwo przeczytać opinie (rekomendacje) gości, którzy nas odwiedzili. Aby dodać własną opinię prosimy o kontakt mailowy: celinska123@wp.pl bądź tel.: 697 048 010

 


"Sala weselna Jantar to najlepszy wybór jakiego dokonaliśmy, dzięki któremu mamy same dobre wspomnienia i wszyscy wspominają Nasze wesele bardzo pozytywnie. Niczego nie brakowało, suto zastawiony stół, miła obsługa, piękny wystrój i przede wszystkim podejście Właściciela, który oprócz tego, że potrafi doradzić, prezentuje profesjonalne podejście to jest sympatycznym i kontaktowym człowiekiem z którym po prostu można się dogadać. Serdecznie wszystkim polecamy, gwarantujemy, że wesele będzie udane :)"

Lidia i Daniel Czarnoccy
 "Musimy przyznać, że opinie o Sali Weselnej JANTAR, które słyszeliśmy od znajomych w pełni się potwierdziły! Zależało nam na ładnej i dużej sali z klimatem. Wszystko odbyło się według wcześniejszych ustaleń. Właściciel, z którym ustalaliśmy wszystkie szczegóły był bardzo sympatyczny i udzielił nam kilku ważnych wskazówek. Dania gorące były smaczne, porcje duże i odpowiednio podawane. Stół bogato zastawiony w przystawki i dania zimne. Obsługa na bieżąco uzupełniała jedzenie na stołach i zbierała puste talerze oraz butelki. Wiejski stół również cieszył się sporym zainteresowaniem. Z czystym sumieniem możemy polecić tę salę".

Magdalena i Przemysław Oklińscy
 

Copyright © Sala Weselna Jantar, ul. Międzyrzecka 100 D, 21-400 Łuków.  MAPA STRONY:  O Sali, Hotel, Galeria, Opinie,  Kontakt

TAGI: jantar, sala, weselna, wesele, ślub, łuków, siedlce, adamów, ryżki, karwacz, sięciaszka, józefów, suleje, wojcieszków, ulan, międzyrzecka, bankiety, chrzty, komunie, imprezy, towarzyskie, okolicznościowe, biznesowe.